Stroje kąpielowe 2015

:

Bielizna erotyczna

, biustonosze.

Kostiumy kąpielowe, bikini, stroje kąpielowe push-up.

 

 
Widoczne 1 - 16 z 474 znalezionych
<< Poprzednie1234Następne >> 
Sortowanie  
Obsessive
53,90 zł
Obsessive
57,90 zł
Obsessive
53,90 zł
Obsessive
53,90 zł
Obsessive
57,90 zł
Obsessive
85,90 zł
Kinga
137,90 zł
Kinga
77,90 zł
Gatta
17,90 zł
Gatta
18,90 zł
Anais
70,90 zł
Gabriella
19,90 zł
Kinga
111,90 zł
Gabriella
20,90 zł
Kinga
68,90 zł
Kinga
68,90 zł

Widoczne 1 - 16 z 474 znalezionych
<< Poprzednie1234Następne >> 
Sortowanie  
payu.pl    payu.pl    MTRANSFER       ecard       cards    Lubię to 


Kontakt  |  Wymiana i zwrot  |  Koszty wysyłki  |  Realizacja zamówień  |  Poradnik  |  Regulamin

Bielizna erotyczna to zmysłowość i seksapil, czyli to wszystko czym ociekać powinna każda kobieta w zaciszu sypialni. W wielu kobietach bielizna erotyczna wywołuje rumieniec, zupełnie niepotrzebnie. Taka bielizna ma stanowić atrakcyjną oprawę dla kobiecego ciała, które samo w sobie jest piękne, a w dobrze dobranej bieliźnie erotycznej, może wyglądać rewelacyjnie. Jednak najważniejsze jest to, by uświadomić sobie, że kobiece ciało zawsze jest piękne, bez względu na to, czy tu i ówdzie jest go trochę zbyt wiele, czy też, gdzieś pojawiają się jakieś niedoskonałości. Jeśli jest coś, czego się w swoim ciele krępujesz, odpowiednio dobrana bielizna erotyczna pozwoli ci to skutecznie zamaskować. W ten sposób będziesz mogła w sypialni cieszyć się pełnią swojej kobiecości.
Najważniejsze jest to, by wybierając bieliznę erotyczną być szczerym wobec siebie. Wybierają taką bieliznę, która Ci odpowiada, oraz, która pozwoli Ci zamaskować ewentualne niedoskonałości ciała. Chociaż, naprawdę, nie jest to konieczne. Większość mężczyzn i tak nie dostrzega takich rzeczy jak cellulitis czy rozstępy. Oni patrzą na kobiece ciało znaczne przychylniejszym okiem, niż same kobiety. Bielizna erotyczna więc ma przede wszystkim podkreślać Twoje atuty, o ewentualnych mankamentach, po prostu zapomnij. Każdą kobietą najbardziej zdobi zawsze po prostu zadbana skóra i seksowny strój, w którym czuje się wygodnie i atrakcyjnie. Nie wierzysz, przekonaj się sama i zaskocz partnera pomysłowym strojem.
Dla bardziej odważnych pań idealnym wyborem będą seksowne bodystocking, które w przepiękny sposób podkreślają kobiece ciało. Ściśle przylegająca do ciała elastyczna siateczka czy przepiękna koronka, stanowi pozorną blokadę, która tylko pobudza męskie zmysły do działania i większej finezji. Podobnie działają seksowne komplety bielizny erotycznej, pełne koronek, tasiemek, które trzeba rozwiązać, falbanek. Takie komplety najczęściej odsłaniają i podkreślają wszystkie ważne punkty kobiecego ciała.
Panie, które wolą jednak mniej frywolne stroje, na początek mogą wybierać w bogatej ofercie seksy koszulek w komplecie ze stringami. Koszulki te stanowią nie mniej zmysłową oprawę dla piękna kobiecego ciała, jednak odrobinę więcej zasłaniają, więcej pozostawiając dla wyobraźni.
Czym byłaby bielizna erotyczna bez zmysłowych, pobudzających wyobraźnie kostiumów, które pozwolą spełnić skryte fantazje obojga lub jednego z partnerów? Kostium stewardesy, pielęgniarki czy też pani marynarz, rozpalą zmysły obojga partnerów. Są seksowne, a przy tym wygodne.
Wiele pań ma obawy przed kupowaniem takiej bielizny, obawiając się, ze nie zapewni ona im odpowiedniego komfortu. Nic bardziej mylnego. Bielizna erotyczna wykonywana jest z wysokogatunkowych materiałów, które miękko otulają ciało. Nic nie ma prawa go ograniczać czy podrażniać. Projektanci i producenci takiej bielizny doskonale bowiem wiedzą, że wszystko zalety tu od odpowiedniego samopoczucia, więc wszystko po prostu musi być przyjemne w dotyku. Bielizna erotyczna jest nie mniej idealna niż ta, używana na co dzień. Jest również nie mniej pięknie zdobiona.

Copyright © 2008-2015 MojaFantazja.pl. Wszystkie prawa zastrzeżone.